Když musíš tak musíš

autor: Terrida

Veřejné záchody, záchodky, WC i toalety…
Každou jejich návštěvou jsem inspirována k dalším a dalším slovům. Ovšem ne slovům chvály.
Když už je někde potřebujete, tak většinou nejsou. A když už jsou, byli byste možná raději, aby vůbec nebyly. O zelených nádherách Toi Toi se dá říci snad jediné: A to: Když musíš, tak musíš.
Už samotná pozice mluví za kvalitu sama. Pardon. Spíše za nekvalitu. Tím mám teď na mysli záchodová prkénka, která se většinou nacházejí ve stavu, kdy raději potrápíte své stehenní svaly, než abyste se pohodlně usadili.
A co ruce? Říkáte, že žádná křeč? Vůbec ne! Je přece rozbité zamykaní, takže pravou ruku hrdě vpřed! Jako Superman! A čapnout kliku!
Barva toaletního papíru? Jeho barva je vším, jen ne zářivě bílou. Sníte o hebkosti peří, jak to znáte z reklam s rozverným štěňátkem, které úspěšně roztahá celou roličku hedvábně jemného toaletního papíru po bytě? Zapomeňte! Tohle jsou záchodky pro veřejnost!
A když už není toaletní papír vůbec? Nic si z toho nedělejte. A hlavně si nenamlouvejte, že vy jste ti jediní, kdo má tu smůlu. To nevyšlo na vás, že právě vy jste přišli, když někdo před vámi papír vypotřeboval. Věřte, že to potkalo desítky lidí před vámi!
Takže nevěšte hlavu a papírové kapesníčky vzhůru!