Nebankovní půjčky jsou pro mnoho lidí jediným řešením krize

Nebankovní půjčky jsou pro celou řadu lidí jediným možným způsobem, jak získat potřebnou finanční hotovost. V dnešní době velmi malé procento lidí splňuje přísné požadavky, které mají banky v případě, že je požádáte o půjčku. Často chtějí znát účel půjčky, chtějí další ručitele nebo nahlížejí do registrů, které jsou u málokoho finančně neposkvrněny. Při žádosti o půjčku od soukromníků se můžete těmto požadavkům vyhnout.

Nebankovní půjčky od soukromníků jsou rychlé a bezbolestné

Další příjemnou výhodou je rychlost a jednoduchost, se kterou se vyřizují malé půjčky. Pokud tedy potřebujete peníze rychle, nebo se vám nechce podstupovat nekonečné procesy podle bankovních předpisů, jsou nebankovní půjčky od soukromníků ideálním způsobem, jak získat potřebný finanční obnos. Nemusíte dokonce ani prokazovat účel financování, což je také vítanou výhodou.

Využijte nebankovní půjčky pro konsolidaci stávajících dluhů

Nebankovní půjčky můžete také využít pro konsolidaci již stávajících půjček. Výše půjčky je od soukromníků téměř neohraničená. Díky sjednocení stávajících půjček ušetříte mnohem více peněz, jelikož bude financovat pouze jeden jediný úrok pro nebankovní půjčku. Úroky nebankovních půjček jsou navíc v poslední době téměř srovnatelné s klasickými bankami, které naopak své úroky neustále zvyšují.

Finskou půjčku Ferratum lze vyřídit pomocí sms

Nejpohodlnější způsob získání menších finančních obnosů zajišťuje finská půjčka společnosti ferratum, která poskytuje půjčky do výše až 10 tisíc koruna a vyžaduje splacení této půjčky do jednoho měsíce. Na oplátku nemusíte při sjednávání půjčky nikam chodit. Stačí zaslat sms a půjčka je vaše. Ferratum ovšem neposkytuje půjčky bez registru, což je její jediné omezení. To dokáží až nové sms půjčky.

Home credit vám při solventnosti vrátí část úroků

Oproti tomu společnost homecredit půjčka pomůže i novomanželům, protože nabízí nebankovní půjčku bez registru i bez ručitele. Částku, kterou si zde můžete půjčit, volíte od 20 do 150 tisíc a rozkládá se na pravidelné splátky. Jednou z největších výhod společnosti home credit je existující možnost navrácení úroků při bezproblémovém splácení a také mnoho dalších výhod v případě opakovaných půjček od této společnosti.