• Máte nějakou svoji povídku? Pošlete ji na email newerabiz (zav) seznam.cz

Sebevražda

autor: Caecusarchangelos

Stojím nahoře.Dívám se dolu na ty stromy a řeku která se kroutí mezi nimi jako had.Jsem hodně vysoko.Chci si svůj let užít naplono.
Opustil mě celej svět.
Budu vám vyprávět svůj příběh a pak pochopíte,proč chci letět pryč.
Jmenuji se Violet.Je mi 18 let.
Teď měsíc před Vánoci mi umřel děda.Měl rakovinu a já to těžce nesu.Člověk který se o mě staral když byli rodiče v práci.Ten člověk kterého já si nejvíc vážila,milovala a ctila.Teď už neni.A co já?Já se jenom trápim.
A další pohroma.Asi před rokem mi umřela nejlepší kamarádka.Podřezala si žíly a zabodla si athame do hrudního koše.Nejhorší je,že jsem byla s ní když umírala.Držela jí v náručích když naposled vydechovala.
Na todle se nedá zapomenout.
Jenomže osud se rozhodl,že to neni konec mého utrpení.Rodiče se rozváděj.Já se mám rozhodnout ke komu pudu než se osamostatnim.
Nevim a teď už to ŘEŠIT NECHCI.
Teď už mi zbývá jenom poslední krok a všemu zabránim.Lidi po mě ani truchlit nebudou.Když,tak jenom chvilku.Neměla sem kamarády a tak mi ani nevadí,že odcházim takhle mladá.
Už jenom krok ke konci.Ona je tu se mnou.Chytá mě za ruku a vede mě.
Letim vzduchem a ona letí vedle mě.Sice sem odešla moc brzo,ale život bez ní stejně nemá smysl.

Ráno našli Violet Greenovou ležet před skálou na kterou nabylo možné vylézt bez speciálního horolezeckého vybavení.Jenomže kolem ní ani nikde jinde žádné nebylo.
Rodiče se po této události dali znovu dohromady a její sestra se stala slavnou novinářkou.Proslavil jí příběh její sestry.
Takhle skončil nešťastný život Violet Greenové.
Tak končí život jedné kamarádky která se silně připoutala na jednu milovanou osobu.