Dopis

Autor: Olga Bosáková-Řepková

Srdíčko moje,

Zas se mi hroutí celý svět, přijď si pro mě, prosím, a vezmi mě s sebou pryč..někam..kamkoli budeš Ty chtít…půjdu za Tebou jako poslušný koťátko, který neví vůbec nic o životě, jen to, že je svět někdy strašně zlej..a Ty? Ty mě budeš v noci hlídat, chránit, líbat, milovat, nedovolíš nikomu,, aby mi ublížil viď, že ne?
Chtěla bych, abys byl teď tady u mě, vešel bys do dveří, usmál by ses na mě, kousek nebe v očích a na rtech kousek marcipánu, pro mě k ochutnání…a jeli bychom spolu daleko… nebo blízko..jen Ty a já..

Byl bys na mě hodnej..něco bys mi vyprávěl…stulila bych se Ti do náruče..strašně moc bych chtěla..mít Tě, abys mě zase zachránil..udělals to už tolikrát…
Pokaždý, když jsem osaměla a všude kolem mě byla tma, zavřela jsem oči a zavolala jsem Tebe na pomoc..a Tys přišel, a šeptal mi do ucha, že nedovolíš nikomu, aby mi ublížil, že jsem Tvoje princezna, krásná, něžná a každý slovo jsi stvrdil pečetním voskem polibku a já tála pod Tvým dotekem jako led. Stali jsme se vodou a plynuli jsme spolu od pramene k mořím a zase nazpět.

Nakonec jsem usnula a Tys celou noc hlídal, aby se mi nic nestalo.
A teď? Potřebuju Tě zas. Hrozně moc Tě potřebuju.
Tajné přání..nezbývá mi nic, než ho pustit po vodě a na samým koutku duše ukrýt naději, že si to přečteš, pochopíš a přijdeš..Zahnat moje démony.

Tvoje…malá